O firmie

Nasza firma powstała w 1992 roku. Już od kilku lat jesteśmy jedną z największych hurtowni kosmetyków i artykułów kosmetycznych na terenie Małopolski.

 

Znajdziesz u nas między innymi: cienie Ruby Rose, tanie dezodoranty hurt, wody toaletowe, eyeliner, hennę, kredki kosmetyczne, kremy, odżywki i tanie lakiery do paznokci, perfumy, pomadki do ust, pudry, fluidy, podkłady i korektory, róże do policzków, tusze do rzęs albo zmywacze do paznokci. Oferujemy także akcesoria kosmetyczne hurt takie jak: lusterko kosmetyczne, kosmetyczki, artykuły do makijażu i demakijażu, zestawy do manicure i pielęgnacji włosów.

 

Proponujemy artykuły od uznanych i sprawdzonych producentów — między innymi od Lemax Cosmetics, Revers Cosmetics, Editt Cosmetics oraz  Ruby Rose.

 

Co więcej, poza tanimi kosmetykami, w naszym asortymencie znajdziesz artykuły kosmetyczne do manicure, do makijażu , artykuły gospodarstwa domowego, zabawki dla dzieci hurt oraz produkty cieszące się sezonowym zainteresowaniem.

 

W naszej hurtowni tanich artykułów oferujemy bardzo szeroki wybór produktów — parasole, skarbonki,latarki,torby, zegary, ceraty i wiele więcej. Z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Oferujemy solidne artykuły nawet po 2 zł!

 

Jesteśmy hurtownią wielobranżową, której artykuły wyróżniają się bardzo atrakcyjnymi cenami, wysoką jakością oraz nowoczesnym wyglądem. Swoją ofertę kierujemy głównie do sklepów i przedsiębiorców z całej Polski oraz sąsiadujących krajów.


Zapraszamy do dokładnego przeglądania naszej oferty, do kontaktu i do współpracy!

  • Dodaj link do:
  • facebook.com